Stop met het verbuigen van Apple iPhones, onthulling van nieuwe HP Stream-apparaten en meer ... [Tech News Digest]

Stop met het verbuigen van Apple iPhones, onthulling van nieuwe HP Stream-apparaten en meer ... [Tech News Digest] / Tech nieuws

De iPhone 6 landt ook in China, Microsoft plant de winkel in New York, Photoshop komt naar Chromebooks, Samsung geeft de met pun gevulde Galaxy Note 4-advertentie uit en 's werelds eerste onderwater-unboxing.

Idiot Kids betrapt op het verbuigen van iPhones

De sage van BendGate Trolling Apple: de 18 beste reacties op de iPhone 6 Buigen [Weird & Wonderful Web] Trolling Apple: de 18 beste reacties op de iPhone 6 Buigen [Weird & Wonderful Web] Apple was hard over de buiging van de iPhone 6 Plus heen en weer geslingerd , en we hebben de beste reacties voor je samengesteld op BendGate. Lees Meer gaat verder, met de nieuwste draai in het verhaal waarbij mensen testen hoe gemakkelijk het is om de iPhone 6 Plus te buigen in Apple-winkels. Dit is natuurlijk geen goed idee en we behandelen het om mensen te waarschuwen. Als je een iPhone 6 koopt, buig deze dan naar hartenlust, maar ondertussen zit deze in een Apple Store, want dit kan als criminele schade worden beschouwd.

Zoals te zien is in de video hierboven, dachten twee 15-jarigen dat het een goed idee was om hun kleine experiment te filmen en de resultaten naar YouTube te uploaden. Ondertussen tweette Wall Street-analist Walter Piecyk hoe hij probeerde en faalde om een ​​iPhone 6 Plus te buigen in een AT & T-winkel.

Om eerlijk te zijn tegen de kinderen die een iPhone 6 Plus in de bovenstaande video buigen, hebben ze een vervolgvideo geplaatst met excuses voor hun onverantwoordelijke acties. Ze hebben er ook op gestaan ​​dat ze slechts één iPhone hebben beschadigd en dat ze bereid zijn om ervoor te betalen als dat nodig is. Dus ze zijn nog steeds idioten, maar ze hebben op zijn minst een eigen idiotie.

Hewlett-Packard onthult HP Stream-apparaten

Hewlett-Packard heeft een nieuwe set HP Stream-apparaten onthuld, met laptops vanaf $ 199 en tablets vanaf $ 99. Alle vier de nieuwe apparaten draaien op Windows 8, bieden 1 TB aan OneDrive-opslag en hebben toegang tot Office 365 Personal voor een jaar.

De laptops bestaan ​​uit de HP Stream 11 voor $ 199 en de HP Stream 13 voor $ 229. De tablets bestaan ​​uit de HP Stream 7 voor $ 99 en de HP Stream 8 voor $ 149. De volledige specificaties zijn nog niet beschikbaar, maar de laptops beschikken over een ontwerp zonder ventilator dankzij 32 GB aan flash-opslag. Net als de meeste Chromebooks Alles wat u moet weten over overschakelen naar een Chromebook Alles wat u moet weten over overschakelen naar een Chromebook Chromebooks hebben een afgeslankt besturingssysteem dat is geoptimaliseerd om op internet te komen met alleen de Chrome-browser en Chrome-apps. Kun je overschakelen naar een Chromebook? Lees verder .

Mike Nash, een vice-president bij HP, zei in een verklaring, “De vandaag aangekondigde HP Stream-producten hebben hun sporen verdiend met een gestroomlijnd ontwerp, draagbaarheid, toegang tot gratis cloudopslag en de bekendheid van Windows en Office 365.” Dit zijn allemaal positieve dingen, aan de andere kant is er Windows 8, die zeker een aantal mensen zal uitschakelen.

De iPhone 6 komt naar China

Apple heeft aangekondigd dat de iPhone 6 en iPhone 6 Plus naar China komen. Pre-orders beginnen op 10 oktober, met de apparaten beschikbaar om te kopen in winkels vanaf 17 oktober. Dit zou natuurlijk alleen van belang zijn voor lezers op het vasteland van China, ware het niet dat er een gezonde zwarte markt is voor smartphones in de VS. land. Dit leidde tot scènes zoals die te zien zijn in de video hierboven, met mensen waarvan je normaal niet verwacht dat ze in de rij staan ​​voor een nieuwe iPhone Waarom je nooit in de rij zou moeten staan ​​voor nieuwe gadgets [Opinie] Waarom je nooit in de rij zou moeten staan ​​voor nieuwe gadgets [Opinie] Persoonlijk kan ik de denkwijze van mensen die in de rij staan ​​voor de nieuwste gadget op de lanceringsdag niet doorgronden. Ik heb het geprobeerd, echt waar, maar ik denk dat het een bizarre keuze is om uren in de rij te staan ​​of ... Read More precies dat te doen.

Microsoft Opening Flagship Fifth Avenue Store

Interessant nieuws van Microsoft re. zijn nieuwe Fifth Ave-winkel. Apple is slechts vijf blokken verderop!

- Sophie Hodgson (@Sophie_Hodgson) 29 september 2014

Microsoft opent een flagship-winkel in Manhattan en heeft een locatie gekozen op slechts een paar blokken afstand van de iconische, kubusvormige Apple Store. De nieuwe Microsoft Store zal ergens in 2015 na vijf jaar planning worden geopend. De ruimte is niet goedkoop, wat betekent dat Microsoft veel aandelen moet verplaatsen als het ooit hoopt de investering terug te verdienen.

Adobe brengt Photoshop naar Chromebooks

Photoshop is eindelijk beschikbaar in Chrome OS, met Adobe start een streamingversie van de immer populaire fotobewerkingssoftware. Helaas is dit nog niet voor iedereen beschikbaar, maar alleen voor “In de Verenigde Staten gevestigde Adobe-onderwijsklanten met een betaald Creative Cloud-lidmaatschap.” Dat ben jij waarschijnlijk niet. Toch toont dit Photoshop An Idiot's Guide to Photoshop, deel 1: Easy Photoshop An Idiot's Guide to Photoshop, deel 1: Easy Photoshop Op het eerste gezicht is Photoshop verwarrend, maar je kunt snel op weg zijn om een ​​Photoshop-goeroe te worden. Dit is onze inleidende gids over het uitvoeren van basisfuncties in Photoshop. Lees meer is volledig haalbaar in Chrome OS en suggereert dat Adobe volledig aan boord van de Google-jusentrein aan het klimmen is.

Samsung publiceert opmerkelijke opmerking 4 advertentie

Bereid je voor op een schok, want Samsung heeft een advertentie gemaakt waarin Apple niet eens wordt genoemd. In plaats daarvan vermeldt de nieuwe advertentie voor de Galaxy Note 4 “Notitie” meer tijden dan je kunt tellen.

Dit is een geweldige oefening in naamsbekendheid en een herinnering dan wanneer Samsung zich richt op het promoten van de deugden van zijn eigen producten in plaats van te hammeren met de concurrentie, zijn de resultaten gedenkwaardig.

'S Werelds eerste onderwater-unboxing

En tot slot, terwijl de meeste unboxing-video's een absolute verspilling van tijd zijn 5 Typen YouTube-video's die moeten sterven 5 soorten YouTube-video's die moeten sterven Dit zijn de genres van video's die niemand zou moeten bekijken - vijf voorbeelden van amateurvideo die , moet je je plaats in de samenleving waarderen, dan moet je vermijden om tegen elke prijs te uploaden naar YouTube. Lees meer voor zowel makers als kijkers, deze is op zijn minst origineel. Het bevat 's werelds eerste onderwater-unboxing, met de Sony Xperia Z3 de gelukkige ontvanger van deze speciale behandeling. Helaas betekent onderwater zijn alles behalve de telefoon is verwoest, maar de Xperia Z3 overleeft de beproeving. Dat is alles dat er echt toe doet.

Uw mening over het Tech News van vandaag

Wat moet Apple doen om idioten te voorkomen die iPhones in winkels verbuigen? Word je verleid door de HP Stream-laptops of -tablets? Is de Galaxy Note 4-commercial een welkom vertrek voor Samsung dankzij het duidelijke gebrek aan Apple-vechtpartijen?

Laat ons je mening weten over het technische nieuws van de dag door dit te posten in de reacties hieronder. Omdat een gezonde discussie altijd welkom is.

Image Credit: Tommy Lu via Flickr

Ontdek meer over: Adobe Photoshop, iPhone 6, Microsoft.